ATAKENT TELEFON TAMİRİ – ŞEHRİN EKRANI – İZMİRİN EN İYİSİ

Atakent Telefon Tamiri

Atakent Telefon Tamiri , arama sayısı fazlalaştı çünkü Cep telefonların yaygın kullanılması sonucunda tamirine duyulan ihtiyaç da günümüzde arttı.

Telefon Tamiri – Ekran Değişimi-

 • Ekran ve dokunmatik cam değişimi, ekran yenileme
 • Ön ve arka kamera değişimi
 • Pil (batarya) değişimi
 • Güç botunu değişimi
 • Kasa değişimi
 • Şarj soket değişimi
 • Mikrofon değişimi
 • Ses tuşu değişimi
 • 3g, Wifi Anten değişimi

Telefonlarınızda meydana gelen her türlü sorunun çözümüne ilişkin hizmet vermekteyiz. Telefon tamiri denildiğinde akla gelen her türlü parça değişimi ve onarımı hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Bu konuda en iyi hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Farklı şehirde yaşayanların ise yapması gereken önce iletişime geçmek daha sonra ise bizlere kargo servisi ile telefonunu ulaştırmaktır. Telefonda meydana gelen arızalar çözüldükten sonra bizler de aynı şekilde kısa sürede kargo ile telefonu teslim etmekteyiz. Tüm süreç yasal ve kayıtlı bir biçimde gerçekleştirildiğinden dolayı kesinlikle güvenilirlik konusunda herhangi bir şüpheniz olmamalıdır. Sizlere bunun güvencesini ve garantisini kesinlikle verebilmekteyiz. Bizler ile çalıştığınızda ne kadar güvenilir ve profesyonel bir hizmet alacağınızı çok daha iyi görebilirsiniz.

Telefon Tamiri Kapsamında Yapılan İşlemler

Telefon tamiri kapsamında birçok onarım hizmeti sunulmaktadır. Telefonunuzda sorun her ne olursa olsun ve neden kaynaklanırsa kaynaklansın kısa sürede ve uygun fiyatlar ile onarım hizmeti verilmektedir. Bünyemizde bu kapsamda sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekilde olmaktadır.

 • Batarya değişimi
 • Şarj soketine ilişkin arızaların giderilmesi ve değişimi
 • Ön veya arka kamerada yaşanılan arızaların onarımı ve değişimi
 • Kulaklık, hoparlör ve mikrofon özelliklerine dair yaşanılan sorunların onarımı ve değişimi
 • Telefonunun kasasında veya sisteminde yaşanılan arızaların düzeltilmesi ve yine aynı şekilde değişmesi gereken parçaların değişimi

İphone Telefon Tamiri

Akıllı telefonlarınızda meydana gelen arızalar gözünüzü mü korkutuyor? Artık korkutmasın çünkü sizlere başta İphone telefon tamiri olmak üzere her türlü akıllı telefonun tamiri konusunda en iyi ve en uygun fiyatlı hizmeti vermek üzere çalışıyoruz. Alanında uzman personelimiz ile akıllı telefonların her türlü sorununu kısa sürede tespit ediyor ve yine aynı şekilde kısa sürede sorunun çözüme kavuşturuyoruz. Akıllı telefonunuzda meydana gelen arızalar garanti kapsamına girmediğinde veya garantisi zaten dolduğunda servisler bu konuda son derece acımasız olabilmektedir. Bunu adeta bir fırsata çeviren ve değerinden çok fazla tadilat ücreti isteyen servislere karşı bizler en iyi hizmeti olabilecek en makul fiyatlar ile sunmaktayız.

İphone telefon tamiri konusunda oldukça deneyimli ve akıllı telefonun tüm özelliklerine hâkim olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Genel olarak elektronik aletlerin tamiri konusunda tadilat ve değişim hizmeti verdiğimiz için bizler için model veya marka hiç fark etmemektedir. Sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde onarım ve değişim hizmeti vermek üzere tüm çalışma arkadaşlarımız ile çalışmaktayız. Her biri alanında uzman ve işine son derece hâkim olan arkadaşlarımız, diğer bazı firmalar gibi tadilat işlemi yaparken asıl telefonlarda hasar bırakmamaktadır. Bu durumu mutlaka yaşamış ve bunun mağduriyeti ile karşı karşıya kalmış kişiler vardır. Yani tadilat için telefonunu servise veya başka bir firmaya verdiğinde telefonda daha büyük hasarların yaşandığı veya daha da kötüsü kaybolma gibi durumların yaşandığı olmuştur. Böyle mağduriyetlerin asla yaşanmaması için bizler son derece dikkatli ve özenli çalışmaktayız.

İphone Telefon Tamiri Nasıl Gerçekleştirilmekte?

İphone telefonlara dair her türlü arıza ve sorun bizlerin uzmanlık alanına girmektedir. Bu sebeple öncelikle telefonunuzda meydana gelen sorunu tespit ediyoruz ve kısa sürede neler yapabileceğimize karar veriyoruz. Bu süreç son derece hızlı ve bizler için kolay geçiyor. Daha sonra telefonunuzda meydana gelen arızayı dikkatli ve asla farklı bir hasar vermeden onarıyoruz. Akıllı telefonunuzda meydana gelen hasarı kısa sürede düzelttikten sonra sizlere tekrar teslim ediyoruz. Tüm bu işlemleri üzerinde bastırarak söylüyoruz ki, son derece kısa sürede yapıyoruz. Sadece bu da değil ayrıca aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz.