Ekran Değişimi - Şehrin Ekrani - İzmirin En İyisi

İphone Ekran Değişimi

 

İphone marka akıllı telefonunuzun ekranında meydana gelen değişimler birçok yönde size maddi olarak zarara uğratır. Çünkü hem markanın teknik servisi hem de genel olarak telefon tamiri konusunda hizmet veren firmalar için bu tip değişimler tam bir fırsat olmaktadır. Bizler ise size İphone ekran değişimi işlemini fırsata çevirmeden son derece uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Orijinal ekran parçası kullanıyoruz ve aynı zamanda kullandığımız parça içinde uzun süreli kullanma garantisi veriyoruz. Gerekli değişim işlemlerini özel olarak bu iş için hazırladığımız teknik ortamlarda ve özel teknisyen malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz. Bu işlem bilindiği üzere son derece hassas yaklaşılması gereken bir işlemdir ve bu bağlamda yapılacak en ufak bir müdahale bile son derece dikkat gerektirir. Bizler uzman kadromuz ile telefonunuza yapmamız gereken her müdahaleyi son derece dikkatli ve özenli bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

İphone ekran değişimi sırasında birçok önemli işlem uygulanır. Kesinlikle basit bir işlem değildir ve her firmadan veya kişiden bu konuda hizmet alınmamalıdır. Öncelikle cihazın komple iç ekranı değiştirilmektedir. Bununla birlikte ön cam ve dokunmatik alanında da değişim yapılmaktadır. Son olarak dış panel değiştirilerek işlem tamamlanır. Bizler bu alanda en iyi hizmeti veren bir firma olarak değişimini yaptığımız tüm parçaları orijinal kullanmaktayız. Ayrıca bunu yaparken faturalı ve kayıtlı işlem yapmaktayız olası bir problemde haklarınızın bizler ile garanti altında bulunmaktadır.

İphone Ekran Değişimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

İphone marka akıllı telefonlarına ilişkin hizmet alan kişilerin genellikle bu konuda bazı çekinceleri bulunmaktadır. Bizler iletişime geçen ve bizlerden hizmet talep eden müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Bir kez burada herkes için gerekli bilgilendirmeyi yapacak olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle ekran değişimi esnasında herhangi bir veri kaybı söz konusu olmamaktadır.
  • İşlem sonrasında cihazın dokunmatik özelliğinde herhangi bir değişiklik veya hassasiyet kaybı yaşanmamaktadır.
  • Ekran kalitesi ekstra olarak aldığınız gün ki haline geri dönmektedir.
  • Telefon ekranında veya farklı bir özelliğinde herhangi bir sorun veya bizden kaynaklı olarak bir hata söz konusu olursa, ücretsiz onarım hizmeti vermekteyiz.