Karşıyaka İphone Telefon Tamiri

İphone Telefon tamiri - Yalı İletişim

Hızlı Çözüm | Yalı İletişim | Ucuz Cep Servisi

iPhone akıllı telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunların alanında uzman ve tecrübeli Yalı İletişim APPLE teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan onarım işlemlerinin süresi ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında bu süre 3 (üç) iş günüdür. Peki yapılan parça değişimleri nelerdir ?

Karşıyaka iPhone ekran değişimi

Yalı İletişim ‘de iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyen kadromuz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Ekran değişimi süreçlerinde bilgileriniz silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefon ekranını dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
Bize Ulaşın
Siz harikasınız! Garantili , uygun fiyatı ve her şeyden önce sorunsuz yaptığınız için teşekkür ederiz! İlk dizüstü bilgisayar hizmetimden gerçekten memnunum.

Melisa Tuğrul

Bostanlı
Yalı İletişim, dizüstü bilgisayarımı iyi bir fiyatla tamir etmekle iyi iş çıkardı. Dizüstü bilgisayar sorunları olan kim varsa herkese tavsiye ediyorum, size ve tüm müşterilerine mükemmel hizmet verecektir.

Kemal Çelik

Atakent