Karşıyaka Bilgisayar Tamiri

Hızlı Çözüm | Yalı İletişim | Ucuz Cep Servisi

Bilgisayar Çözüm Merkezi  bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan  teknik servis  hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Karşıyaka Bilgisayar Servisimizi arayıp tek bir telefonla markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Ekibimiz kendine gelen arıza çağrılarını yanıtlar , arızayı bünyemizde bulunan uzmanlara ileterek size bilgi ve çözüm önerisi olarak geri dönüşümü sağlar.

Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa,

Elektrik geliyor fanlar dönüyor ama görüntü gelmiyorsa,

Usb portları çalışmıyorsa,

Bilgisayarınızdan sesler geliyor ve görüntü gelmiyorsa,

Bilgisayarınızda mavi ekran çıkıyorsa,

Bilgisayarınız sürekli ısınıyorsa,

Bilgisayarınız sürekli açılıp kapanıyorsa,

Bilgisayarınızda yazılımsal sorun, virüs varsa,

Bilgisayarınız açılmıyor ama bilgileriniz önemli ise

İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Siz harikasınız! Garantili , uygun fiyatı ve her şeyden önce sorunsuz yaptığınız için teşekkür ederiz! İlk dizüstü bilgisayar hizmetimden gerçekten memnunum.

Melisa Tuğrul

Bostanlı
Yalı İletişim, dizüstü bilgisayarımı iyi bir fiyatla tamir etmekle iyi iş çıkardı. Dizüstü bilgisayar sorunları olan kim varsa herkese tavsiye ediyorum, size ve tüm müşterilerine mükemmel hizmet verecektir.

Kemal Çelik

Atakent