Laptop Tamiri

Karşıyaka Laptop tamiri konusunda izmir olmak üzere tüm , son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 5 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış notebook / laptopların, chipset tamiri, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve karşıyaka usb port değişimi işlemlerini Yalı iletişim güvencesi ile yapmaktayız

laptop tamiri

Karşıyaka Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre değişmektedir.

Karşıyaka Laptop Anakart Tamiri

laptop anakart tamiriLaptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir laptop anakart tamir işlemi.

Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini Yalı iletişim güvencesi ile yapar.

Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi

laptop ekran kartı tamiri

karşıyaka Laptop ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini ve değişimini Yalı iletişim güvencesi ile yapar.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Karşıyaka Laptop Ekran Değişimi

laptop ekran değişimiLaptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Karşıyaka Notebook Laptop Menteşe Değişimi – Tamiri

Laptop kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop menteşe değişim işlemini en uygun fiyata Yalı iletişim güvencesiyle yapar.

Laptop Fan Temizliği ve Değişimi

laptop iç bakımı fan temizliği

Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; karşıyaka laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve yalı iletişim farkıyla yapar

Karşıyaka Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

laptop şarj soketi giriş yeri tamiri

Laptop şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • karşıyaka laptop anakart tamiri
 • karşıyaka laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • karşıyaka laptop güney – kuzey chipset tamiri
 • karşıyaka laptop ekran kartı tamiri
 • karşıyaka laptop lcd ekran değişimi
 • karşıyaka laptop led ekran değişimi
 • karşıyaka laptop inverter tamiri
 • karşıyaka laptop klavye değişimi
 • karşıyaka laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • karşıyaka laptop ram yükseltme
 • karşıyaka laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • karşıyaka laptop ses kartı tamiri
 • karşıyaka laptop menteşe tamiri
 • karşıyaka laptop veri yedekleme
 • karşıyaka laptop format işletim sistemi kurulumu

Laptop Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez. (Harddisk zarar görmediyse)

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Bizler 5 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.  Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Bizimle İletişime geçin
Siz harikasınız! Garantili , uygun fiyatı ve her şeyden önce sorunsuz yaptığınız için teşekkür ederiz! İlk dizüstü bilgisayar hizmetimden gerçekten memnunum.

Melisa Tuğrul

Bostanlı
Yalı İletişim, dizüstü bilgisayarımı iyi bir fiyatla tamir etmekle iyi iş çıkardı. Dizüstü bilgisayar sorunları olan kim varsa herkese tavsiye ediyorum, size ve tüm müşterilerine mükemmel hizmet verecektir.

Kemal Çelik

Atakent